In eventy, Polecane Miejsca

Outlet Tkanin to wyjątkowy sklep z materiałami i obsługą, która chętnie poświęci czas projektom tworzonym przez Klientów.

Sklep, w którym zaopatrują się projektanci. Czego szukają? Wyjątkowych tkanin: szyfonu, jeansu, tkanin kostiumowych, wełny garniturowej, tkanin koszulowych, tkanin spodniowych, sukienkowych.

Sklep, w którym tkanin i inspiracji szukają twórcy filmu i teatru. Co znajdują? Materiały na kostiumy i scenografię. Duży wybór tkanin outletowych pozwala im na przeniesienie widzów do odpowiedniej epoki i klimatu dawnych czasów.

Sklep, który odwiedzany jest przez mamy w poszukiwaniu modnych wykrojów na dziecięce ubrania, kolorowych dzianin wysokiej jakości oraz tkanin bawełnianych, bambusowych i tiulu. To także szeroki wybór materiałów na kostiumy dla dzieci na przedstawienia, bale przebierańców i inne okazje.

Sklep, w którym wiele osób początkujących zaczyna swoją przygodę z szyciem podczas darmowych warsztatów i dlatego, że dostają w nim porady dotyczące wyboru materiałów, przystępne ceny oraz pomoc przy wyborze pierwszej maszyny do szycia. Wszystko po to, aby przygoda z szyciem przerodziła się piękną pasję, a czasem nawet rzemiosło.

Sklep, odwiedzany przez krawców, którzy szukają dla swoich klientów materiałów oraz pasmanterii: zamków, guzików, gum, taśm ozdobnych.

Sklep dla osób, lubiących szyć, w którym zawsze znajdą dla siebie materiał i inspirację do nowych kreacji.

Sklep dla pasjonatów patchworku, którym szeroki wybór tkanin bawełnianych wysokiej jakości oraz akcesoriów do szycia pozwoli na realizację pięknych projektów.

Outlet Tkanin to sklep, do którego chętnie się wraca w poszukiwaniu nowych inspiracji, wysokiej jakości materiałów, chęci tworzenia.

W sklepie internetowym www.outlettkanin.pl znajdziecie jedynie część oferty, znacznie więcej jest się w sklepie stacjonarnym, który znajduje się przy ul. Czerniakowskiej 155/110 w Warszawie, do którego polecamy zaglądać.

Profil na FB @outlettkanin to porcja nowości, promocji, informacji o darmowych warsztatach i innych wydarzeniach.

Sklep stacjonarny- na hasło Warszawa Szyje jest 5% rabatu.

Sklep internetowy – dla Warszawa Szyje jest kod rabatowy, który należy wpisać w podsumowaniu koszyka, aby otrzymać 5% rabatu: WS

Z promocji wyłączone są podręczniki i krzywiki.

Oferta sklepu:

  • dzianiny gładkie i drukowane
  • tkaniny bawełniane wysokiej jakości pochodzące z Francji, Hiszpanii, Niemiec
  • tkaniny bambusowe
  • włoskie i hiszpańskie tkaniny takie jak: tkaniny koszulowe, kostiumowe, jeans, wełna,
  • magazyny z wykrojami Ottobre i inne
  • maszyny do szycia i owerloki wybranych firm: Brother, Janome, Juki – szkolenie z obsługi
  • szeroki wybór pasmanterii: guziki; gumy; zamki YKK; nici Guetermann, Amanda; napy i napownice
Recommended Posts

Start typing and press Enter to search