In eventy, Wspólne szycie
Spotkajmy się na luzie z maszynami, w najlepszym, szyjącym towarzystwie na świecie! 🙂 Spotkanie organizuje dla Was Warszawa Szyje i Kokardkowy.pl

 

W wydarzeniu może wziąć udział KAŻDY – początkujący, zaawansowany – to nie ma znaczenia! Warunkiem koniecznym jest to, że musisz mieć swój pomysł, wykroje i  materiały 🙂

 

Spotkanie jest darmowe. Chodzi o nowe znajomości, rewelacyjne spędzenie czasu i oczywiście uszycie czegoś wyjątkowego! Nie jest to kurs szycia a inspirujące spotkanie osób zakręconych na punkcie tworzenia własnych, niepowtarzalnych dzieł.

 

Nie ma tematu spotkania – jest ono na luzie – każdy szyje to, na co tylko ma ochotę 🙂 Na spotkaniu dzielimy się doświadczeniami, pomagamy sobie w rozwiązywaniu krawieckich bolączek.

 

Lista potrzebnych rzeczy, które trzeba wziąć pod pachę:
  • maszyna do szycia – jeśli masz swoją ukochaną. Jeśli nie – użyczymy naszych maszyn,
  • materiały,
  • wykroje, pomysł na to, co chcesz szyć (w razie potrzeby poratujemy naszym archiwum żurnali – jest ono dość pokaźne! 🙂 )
  • masę chęci i dobry humor! 🙂

 

Kiedy? 26 marca (poniedziałek), godz. 11:00 – 14:00 – można dołączyć o dowolnej godzinie i być dowolną ilość czasu, ważne, aby dać nam znać kiedy będziecie!

 

Gdzie? pracownia Warszawa Szyje, Słomińskiego 19/95, www.warszawaszyje.pl/pracownia

 

 

Kto może przyjść? Każdy, nawet osoby nieszyjące. Będziemy wymieniać się doświadczeniami!

Ile to kosztuje? Spotkanie jest bezpłatne.

Czy trzeba się zapisywać? TAK! Spotkanie jest otwarte i darmowe ale zależy nam na informacji dotyczącej ilości osób, które chcą nas odwiedzić. Zapisywać się można tutaj:

guzik_zapisu_pl copy

zapisy zbieramy również pod adresem biuro@ags.atthost24.pl

ZAPRASZAMY! 🙂

 

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search