In eventy

Niedawno szyłyśmy czapeczki dla wcześniaków. Zainteresowanie spotkaniem przerosło nasze oczekiwania (pozostał też wielki stos czapek czekających na wykończenie 😉 ).

Zapraszamy Was zatem na kolejne spotkanie, na którym planujemy skończyć nasze wspólne dzieło i powykańczać czapeczki.

UWAGA: W czasie spotkania w pracowni będą odbywały się warsztaty dla dzieci pow 3 roku życia: dekorowanie ciasteczek, prace plastyczne. Zachęcamy do zabrania pociech ze sobą! Uczestnictwo dziecka w zajęciach kosztuje 30 zł i trzeba je wcześniej zapisać przez formularz. Pełen opis tych warsztatów znajdziecie tutaj.

Kiedy? spotkanie drugie: 20 grudnia (środa), godz. 17:00 – 20:00

Gdzie? pracownia Warszawa Szyje, Słomińskiego 19/95

Kto może przyjść? Każdy, nawet osoby nieszyjące. Pokażemy co i jak 🙂

Ile to kosztuje? Spotkanie jest bezpłatne.  W czasie tego spotkania dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach kreatywnych (malowanie pierniczków, prace plastyczne dopasowane do wieku dzieci), koszt udziału dziecka w zajęciach to 30 zł. Więcej informacji jest tutaj.

Co trzeba przynieść? Dzięki uprzejmości sklepu U Mamy Smoka mamy duuużo dzianin, z których będziemy szyć czapki. Na spotkanie wystarczy przynieść dobre chęci i sprzyjający wspólnej pracy humor 🙂

Czy trzeba się zapisywać? TAK! Spotkanie jest otwarte i darmowe ale zależy nam na informacji dotyczącej ilości osób, które chcą nas odwiedzić. Zapisywać się można tutaj:

guzik_zapisu_pl copy

zapisy zbieramy również pod adresem biuro@ags.atthost24.pl

ZAPRASZAMY! 🙂

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search