SZYCIE JEST NASZĄ PASJĄ

I tą pasją zarażamy odwiedzające nas osoby.

1

SZKOŁA SZYCIA

Uczymy szyć a nie zszywać! 

Opracowujemy autorskie programy, dbając o to, by były one nie tylko ciekawe ale także naszpikowane wiedzą praktyczną, którą z chęcią dzielimy się z naszymi Klientami. Nasze prowadzące to kopalnie krawieckiej wiedzy! Zależy nam na tym, aby uczestniczki i uczestnicy warsztatów czuli się swobodnie, panuje u nas domowa i przyjazna atmosfera. Materiały, które można zakupić na zajęciach są wysokiej jakości, najczęściej polskiej produkcji.

Nasza pracownia [ klik ] znajduje się vis a vis CH Arkadia, 2 min spacerem od przystanków tramwajowych linii 1, 4, 17, 22, 26, 27, 28, 33, 35, 8 min spacerem od stacji metra Dworzec Gdański (ul. Słomińskiego 19).

→ Sprawdź najbliższe kursy

2

Grupa Na Facebooku

Grupa działa prężnie i wciąż się rozrasta, wychodząc setki kilometrów poza granice Warszawy, jej członkowie rozsiani są po całym świecie.

Tu odpowiadamy na pytania, dyskutujemy na związane z szyciem tematy. Nie boimy się też tematów daleko związanych z szyciem – jak zarobić na rękodziele? Jak założyć działalność? Gdzie szukać dobrej księgowej? To tylko kilka z wielu wątków, które przewinęło się przez grupę.

→ Dołącz do nas!

3

fanpage

Pokazujemy ciekawe inspiracje, dzielimy się informacjami o unikatowych materiałach, promocjach w sklepach, propagujemy rękodzieło.

Szukamy ciekawych stylizacji i instrukcji szycia pożądanych fasonów ubrań. Jeśli choć trochę interesuje Was szycie, na pewno spodoba się Wam to, co dla Was przygotowaliśmy.

→ Polub nas!

SZYJĄCA MAPA WARSZAWY

Macie chwilę na wycieczkę palcem po mapie? Rozgośćcie się!

Zbieramy dla Was w jednym miejscu sklepy z materiałami, pasmanterie i miejsca, w których możecie naprawcić Wasze maszyny.

Zachęcamy do przesyłania opinii na temat sklepów – umieścimy je na mapie. Jeśli Twój sklep nie znajduje się na naszej mapie, skontaktuj się z nami pod adresem: grupawarszawaszyje@gmail.com.

→ Przejdź do mapy

Start typing and press Enter to search